P50E-040S-EA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    P50E-040S-EA
  • Производитель
    3M Interconnect Solutions
  • Описание
    3M Interconnect Solutions P50E-040S-EA Body Orientation: Right Angle Contact Material: Copper Alloy Contact Plating: Gold Over Nickel Current Rating (max): 0.5A Gender: SKT Housing Material: Liquid Cryst Polymer Mounting Style: Cable Number Of Contact Rows: 2 Operating Temp Range: -55C to 85C Pitch (mm): 1.27mm Product Depth (mm): 8.4mm Product Height (mm): 21.6mm Product Length (mm): 41.13mm Termination Style: IDT Total Number Of Contacts: 40POS Type: Rectangular